Blog

Články

Občas nastane situace, kdy klientovi poradím, že by pro celkovou energii domu bylo vhodné stavbu mírně pootočit. K tomuto řešení přistupuji opravdu jen ve výjimečných případech a po zvážení všech okolností.

Vše ve vesmíru má svůj důvod, čas plyne podle předem určených pravidel a my můžeme být jen nezávislým, pasivním pozorovatelem.

Pokud mi klient položí otázku: "Budu někdy bohatý?", dokážu mu odpovědět (aniž bych zkoumala jeho datum narození nebo dělala analýzu Feng Shui) "S velkou jistotou NE". Důvodem toho je, že dotyčný sám sebe za bohatého nepovažuje.

Pět Struktur

28.04.2023

Necítíte se v práci dobře? Jste vyčerpaní, bez energie, zaměstnání vám nepřináší očekávané naplnění? Možná to bude tím, že vám prostě jen daný typ práce nesedí.

Přiznám se, že nemám čas sledovat bulvár, avšak neunikla mi zpráva, že se Aneta Vignerová a Petr Kolečko vzali a zhrzená Denisa Nesvačilová zůstala na ocet. Jejich milostný trojúhelník nebo kolečko? :-) prostě nešlo přehlédnout. Nedokážu pochopit, jak dvě krásné a inteligentní dívky mohou stále dokola odpouštět muži, který je obě podvádí. Proto...