Kvantové terapie

Kvantové opravy

Při práci s klienty jsem často přemýšlela, jak bych pro ně mohla být ještě prospěšnější. Přestože jsem kurzy kvantování absolvovala před několika lety, teprve nedávno mě napadlo, že bych mohla krásně propojit kvantování s tím, co opravdu miluji. 

Kvantové opravy jsou jednoduchou terapeutickou metodou, která nám umožňuje pouhými myšlenkami změnit náš život k lepšímu. Pomohou nám zbavit se všeho, co nás v životě omezuje. Naše podvědomé programy, díky kterým prožíváme všechny nepříjemné pocity a nepříjemné situace, dokáží "vypnout" a my se budeme cítit mnohem lépe. Tyto programy (často vytvářené v raném dětství) nás již nebudou trápit a my si konečně budeme moci tvořit naši budoucnost podle našich představ

Jak terapie probíhá?

Kvantové terapie mohou být prováděny osobně i na dálku, vzdálenost není podstatná. Během terapie byste neměli být rušeni a měli byste se ujistit, že jste dostatečně hydratovaní. Terapie probíhá formou rozhovoru, během kterého se postupně uvolňují negativní emoce a pocity. Výsledkem je, že se budete cítit mnohem lépe. Z osobní zkušenosti mohu říct, že mě kvantové terapie zaujaly svou jednoduchostí a efektivností. A co je důležité, tyto změny jsou TRVALÉ a vaše staré programy se již nikdy nevrátí. V případě hlubších problémů může být nutné více sezení, ale většinou je jedno sezení dostačující.  

V čem vám mohou kvantové terapie pomoci?

Kvantové terapie umí řešit vztahové problémy, zbavovat tělo bolestí, nemocí, alergií, ale také léčit různé druhy závislostí nebo řešit finanční problémy. Jedinou překážkou na cestě k uzdravení jste VY a vaše uvězněné emoce. 

Možná jste již na své cestě dál, snažíte se na sobě pracovat, myslet pozitivně, vizualizovat si svá přání, ale výsledek ne a ne přijít? To proto, že v sobě máte uvězněny negativní emoce, které vám v tom brání. Nejdříve je potřeba se těchto bloků zbavit a uvolnit tak cestu vašim snům.