Reference

"Paní Lenku mohu pro zpracování Feng Shui jen doporučit. S laskavým a ochotným přístupem mi pomáhala s rozvržením půdorysu již během stavby našeho rodinného domu. Vše jsme v klidu probraly, vysvětlila mi proč je co důležité a pokud jsem řešila stavební úpravy, byla vždy ochotná rychle a efektivně spolupracovat. Velice jí děkuji za báječný přístup a pro nás skvělé bydlení. Moc se těším na další projekty s ní."


Paní Marcela

RD Štěpánov u Olomouce

"S návrhem jsme byli moc spokojeni, bylo vidět, že si s ním paní Lenka dala velkou práci. Konzultovala s námi všechny naše otázky a požadavky, které následně do návrhu zapracovala."

Romana a Radek Dohnalovi

RD Hodějice

"Lenka je člověk na svém místě. Feng Shui je její velká láska a věřím, že i poslání. Proč? Měla jsem tu čest Lenku poznat jako člověka, ale i jako skvělou odbornici v oboru. Návrhy tvoří s pečlivostí a láskou sobě vlastní. Umí skvěle aplikovat nabyté teoretické znalosti.

Mohu ji vřele doporučit těm, kteří hledají vhodné místo k bydlení a nebo si svoje současné bydlení chtějí vyladit tak, aby se cítili spokojeně, zdravě a šťastně. Za mě palec nahoru. Děkuju Leni."

Caroline Sklenářová


Mimochodem, Caroline vede úžasné kurzy ANGLIČTINY, ve kterých se člověk naučí mluvit, ani neví jak :-)
DOPORUČUJI! 

+420 725 14 33 44