Numerologie v kostce 

s dárkem navíc 

Akční cena 349 Kč

(původní cena 397 Kč)

Chcete se naučit numerologii snadno a rychle? Chcete umět číst v datu narození, pochopit sami sebe a druhé? 

Pak vás jistě zaujme to, co vám teď představím.

S mým e-bookem získáváte možnost pomocí data narození a jména dotyčné osoby odhalit všechny důležité informace o člověku, jeho schopnostech, talentech, ale také o jeho karmické zátěži, kterou si sebou přináší z minulých životů, a kterou tu má za úkol vyřešit.  

Dozvíte se, jak sestavit základní numerologickou mřížku, významy plných a prázdných rovin v mřížce, význam jednotlivých čísel, dopočítaných čísel, čísla dne, životní čísla, výpočet osobních ročních vibrací a devítiletých vibračních cyklů, přepočet jména a příjmení na čísla atd.

Na závěr, jako poděkování za zakoupení e-booku, jsem přidala několik užitečných a praktických rad pro uspořádání bydlení s využitím principů Feng Shui a plánování stavby domu. Snažím se zde také vyvrátit některé všeobecně známé mýty o Feng Shui, se kterými se při své práci nejčastěji setkávám.

E-book má celkem 121 stran a je ve formátu pdf. Velkou výhodou je možnost vkládat vlastní zápisky, pokud si e-book vytisknete, a nemusí vám vadit, že píšete do knihy :-).

Možná se také ptáte, v čem se numerologie liší od astrologie? Odpovím vám, k čemu jsem došla (samozřejmě je to čistě můj názor). Numerologie nepoužívá pro svůj výklad hodinu ani místo narození. Je tedy v porovnání s astrologií méně přesná. Z numerologie nejde vyčíst tak detailní informace jako z astrologie. Její výhoda ale spočívá v tom, že je jednoduchá a rychlá. Je to takový rychlý "sken" člověka na počkání.

Představte si personalistku, která vybírá z mnoha životopisů a nemůže se rozhodnout, koho pozvat na pohovor. Šéf na ni tlačí, že je potřeba vybrat vedoucího pobočky co nejrychleji. A teď si představte, že z těch všech životopisů dokáže díky numerologii vybrat na pohovor jen ty uchazeče, kteří mají ve svém datu narození schopnost vést lidi a být ve vedoucí pozici.

Čísla nás provázejí po celý život. S čísly se rodíme i umíráme. Dokonce každé písmeno má svoji číselnou vibraci. Věděli jste, že i jméno a příjmení se dá spočítat? Možná zrovna vybíráte jméno pro své děťátko a nemůžete se rozhodnout. I k tomu může být numerologie užitečná

Jedna moje čtenářka o mně napsala:

"Vánoce jsou spojené nejen s vánoční atmosférou a pohodou, ale i s pohádkami. V jedné krásné pohádce bylo možné se naučit rozumět řeči zvířat. Co takhle o vánocích se naučit číst v numerologii, v číslech a pochopit tak některé skutečnosti kolem sebe, nebo jen lépe pochopit sebe a druhé? 

Lenka A. Ondrová - žena ze Světa Krásek, má zajímavou nabídku ať už na vánoční dárek, anebo i na vánoční pohodový čas pro Vás. e-book numerologie v kostce. Já jsem si měla možnost vyzkoušet, cca měsíc zpátky, tento e-book a za mne je to praktická, hravá a intuitivní příručka, na kterou jsem ráda dala značku Krásek a s radostí ji takto pouštím dále do Světa."

Ukázka z e-booku

Reference

"Moc ráda bych pochválila e-knihu Numerologie v kostce. Obsah je bohatý. Velmi srozumitelně v něm Lenka vysvětluje, jak si vypočítat čísla narození. Jak správně vyplnit numerologickou mřížku a jak v ní číst, abyste získali ty informace, které o sobě nebo o okolí potřebujete vědět. Dopodrobna je zde popsán význam jednotlivých čísel. I graficky je pěkně vytvořená. Nechybí v ní příjemně ladící obrázky, které neruší, ale dokreslují samotný obsah e-knihy. Jeden čas jsem se také zabývala numerologií, a tak dokážu posoudit, jak je e-kniha napsána. Toto téma se může zdát velmi odborné, ale Lenka ho pojala tak, aby i úplný lajk si dokázal numerologii v základu udělat sám. Líbí se mi, že pak dále Lenka umožňuje v této e-knížce hlubší vhled do tajů numerologie. E-knihu doporučuji nejen těm, co ještě nemají zkušenosti s touto vědou, ale i pokročilým. Určitě si v ní každý najde to, co potřebuje. Těším se až e-knížka bude vydána jako tištěná kniha."

Vladi Vavroušková, Kreativní spisovatelka, bit.ly/Vladi-inspire

"Lenky ebook je informacemi nabitá příručka ke každodennímu bytí. Velmi doporučuji jak úplným začátečníkům, tak i lidem, co se v oblasti numerologie pohybují. Ebook je minimalisticky ztvárněný, velmi vkusný a přehledný. Pokud se o sobě chcete něco dozvědět zase trošku z jiného pohledu, doporučuji si přečíst."

Veronika Kubátová, terapeutka

"Úžasné, srozumitelné a podstatné informace, které jsem našla Lenko k numerologii ve Vašem e-booku. Je to krásná příručka podle, které si každý dokáže vypočítat a najít potřebné informace. Líbí se mi, že jste dokázala bez velkých omáček vyjádřit to podstatné a zároveň i logicky všechny informace poskládat. Za mne to není jen rozvojová a vzdělávací knížka/ příručka, ale i zajímavá hra pro jednotlivce či skupiny. Moc děkuji - teď mám informace krásně uspořádané na jednom místě a kdykoliv mohu nahlédnout."

Romana Zina Massy, autorka projektu Krásky učí krásky

"Nedávno se mi dostal do rukou úžasný e-book od Lenka A. Ondrová, s názvem "Numerologie v kostce". O numerologii jsem se hodně zajímala, když mi bylo 20 let, což už je dávno. A tak jsem si řekla, že si ráda e-book od Lenky přečtu a něco nového se o sobě dozvím. A taky, že jo Byla nádhera ho číst, je skvěle zpracovaný. Stručně a jasně, žádná zbytečná omáčka. Dle e-booku si vytvoříte svou numerologickou mřížku, přečtete si více o vašich plných a prázdných číselných rovinách, o vašich číslech v datu narození apod. Dále si jednoduše dle návodu vypočítáte další čísla: životní, činné, dědičné, osobní vibrační, číslo duše a realizace. Dále si můžete spočítat osobní roční vibrace a dozvíte se více o devítiletých vibračních cyklech. No je to mazec, co všechno se díky tomuto e-booku dozvíte sami o sobě a své rodině. Můžete si vše snadno vypočítat sami, protože je to vysvětleno přehledně, stručně a jasně Moc ti, Leni, děkuji, za nádherný e-book o numerologii a moc ráda ho doporučím dál, protože tak i ostatní více pochopí sami sebe, co se jim děje a proč."

Šárka Kresalia Horňáková, terapeutka a koučka